Karcher Sailing Team odnosi Sukces!
wtorek, 23 czerwca 2009 08:57    PDF Drukuj Email

Załoga Match Race - Karcher Sailing Team odnosi Sukces!

W dniach 30 i 31 maja w Poznaniu rozegrano 3 regaty cyklu Polish Match Tour 2009. 12 zawodników z Polski, Włoch i Brazylii ścigało się o punkty do rankingu Pucharu Świata oraz prawo startu w zbliżających się regatach JKW Match Race Grade 3 –również na jeziorze Kierskim w Poznaniu.

Pierwszego dnia rozegrano eliminacje w dwoch grupach w systemie każdy z każdym. Niespodziewanie dobrze spisywały się załogi Katarzyny Pic (Ladies PMT Team) oraz Bartka Olczaka (Karcher Sailing Team), które wygrały swoje grupy pokonując wyżej rozstawionych zawodników. Do półfinałów awansowały faworyzowane załogi Artura Pomorskiego i Szymona Szymika nie ustrzegając się jednak przegranych wyścigów.

Drugiego dnia w rozegranych ćwierćfinałach Pic pokonała Szymika 2-1, Olczak pokonał Maję Czarniawską 2-0, Pomorski wygrał z Szymonem Muszyńskim 2-0, a brazylijczyk Bernardo Low Beer w tym samym stosunku pokonał Kacpra Tuńskiego. Następnie przystąpiono do rozgrywania półfinałów. Olczak pokonał Pomorskiego 2-0, natomiast w trakcie 3 serii wyścigów przy remisowym stanie meczu między Pic a Low-Beer, pogoda spłata figla organizatorom i komisji sędziowskiej. Wpierw wiatr szybko osłabł uniemożliwiając kontynuację wyścigów, a następnie przerwano zawody ze względu na bezpieczeństwo zawodników i nadciągającą nawałnicę, która pare minut później uderzyła z ogromną siła i wiatrem dochodzącym do 10 w skali Beauforta.

Z uwagi na późną porę zdecydowano o nie kontynuowaniu regat i przyznaniu miejsc na podstawie wyników ćwierćfinałów i rundy eliminacyjnej. Zwycięzcą regat została załoga Ladies PMT Team w składzie Katarzyna Pic, Monika Kordek, Marta Olędzka i Antonina Żółtowska. To jedna z dwóch załóg kobiecych uczestniczących w programie przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Londyniw 2012 –organizowanym przez Polski Związek Żeglarski przy współpracy AWFiS w Gdańsku.

Końcowe wyniki regat JKW Match Race Qualifier Grade4:

1. Katarzyna Pic – Ladies PMT Team
2. Bartłomiej Olczak – Karcher Sailing Team
3. Artur Pomorski – Tradewinds
=. Bernardo Low-Beer (BRA) – Team BRASIL
5. Szymon Muszyński– simondesigner.com
6. Kacper Tuński - Szczecin
7. Szymon Szymik– Bielmar Racing Team
8. Maja Czarniawska- 2 KM Ladies Team
9. Armando Miele (ITA) – Cesynt Sail Team Brindisi
=. Urban Górski - Gronik Sailing Team
11. Tomasz Wyrąbkiewicz - Gdynia
12. Tomasz Micewicz – Procad Team

 

STARY BROWAR
Parking Poziom -2

ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
tel. 061 667 11 11
skype: browar.intervip
e-mail: browar@myjniekarcher.pl

Poniedziałek-Sobota 9.00 - 21.00 
Niedziela 10.00 - 20.00

- czytaj więcej.

GALERIA PESTKA
Parking Poziom -1

Al. Solidarności 47, 61-696 Poznań
tel. 061 820 34 29
skype: pestka.intervip
e-mail: pestka@myjniekarcher.pl

Poniedziałek-Sobota 9.00 - 21.00 
Niedziela 10.00 - 20.00

- czytaj więcej.

POZNAŃ CITY CENTER
Parking Poziom 0

ul. Stanisława Matyi 2, 61-586 Poznań
tel. 723 70 00 11
skype: myjniakarchercitycenter
e-mail: citycenter@myjniekarcher.pl

Poniedziałek-Sobota 9.00 - 21.00
Niedziela 10.00 - 20.00

- czytaj więcej.

Wymiana opon

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, Firma Intervip Plus – Myjnie KARCHER, stworzyła nową usługę – Expresową Wymianę Opon - czytaj więcej

Wypożyczalnia boxów dachowych

Boxy dachowe doskonale sprawdzają się przy przewozie bagażu, nart, wózków dziecięcych, wędek lub innego sprzętu sportowego - czytaj więcej

Czyszczenie klimatyzacji

Poprawnie działająca klimatyzacja samochodowa gwarantuje właściwą wymianę powietrza wewnątrz auta, pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury i poziomu wilgotności - czytaj więcej.